Velká sada k přípojnému strojku na řezání a strouhání

Kód: 31230011
Skladem (3 ks)
Velká sada příslušenství pro přípojný strojek na řezání a strouhání k RE 22 a RE 24: plátkovač 2 mm, plátkovač 3 mm, strouhač 3 mm, strouhač 3, 8 mm, strouhač 5 mm, strouhač 8 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká sada příslušenství pro přípojný strojek na řezání a strouhání k RE 22 a RE 24 obsahuje:

plátkovač 2 mm

Cibule, uzeniny, brambory na kolečka na ozdobu a pizzu, bramborové lupínky, gratinované brambory. Salátové okurky na plátky na oblohu, salát. Měkký salám na pizzu (podchlazený). Ředkvičky na plátky, žampiony na pizzu, pórek na kolečka. Papriky na salát, jemné proužky.

plátkovač 3 mm

Zelí s rajčaty na salát, pizzu, dušené zelí. Papriky na salát. Okurky na oblohu a do baget, pór a cibule jako ozdoba, na salát, bagety, burgery. Jablka na salát, kompot, štrůdl. Žampiony do omáček, polévek, na pizzu.

strouhač 3 mm

Sýr na zapékání a pizzu. Okurky na salát. Mrkev a celer do polévky. Kedlubna a červená řepa na salát. Petržel do polévky

strouhač 3, 8 mm

Sýr na zapékání a pizzu. Okurky na salát. Mrkev a celer do polévky. Kedlubna a červená řepa na salát. Petržel do polévky.

strouhač 5 mm

Tvrdý sýr na zapékání a pizzu. Bílé a červené zelí na salát Coleslaw. Okurky na salát. Jablka na závin. Kedlubna na salát. strouhač 8 mm Okurky na salát, jablka na závin, sýr, mozarella na pizzu a zapékání

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 50 kg